ANSATTE

Vi er i dag 45 ansatte som bestreber oss for å servere dere den beste salgs- og serviceoppfølgingen, slik at dere som kunde ønsker å komme tilbake til oss.

ansatte
Anders Olafsen

Drammen

anders@kontorland.no

ansatte
Geir Andre Ødegård

Drammen

geir.andre@kontorland.no

ansatte
Emil Markussen Krogh

Drammen

emil@kontorland.no

ansatte
Geir Holmen

Drammen

geir@kontorland.no

ansatte
Iver Jensen

Drammen

iver@kontorland.no

ansatte
Petter Sørum

Drammen

petter@kontorland.no

ansatte
Thomas Olafsen

Drammen

thomas@kontorland.no

ansatte
Runar Soot

Drammen

runar@kontorland.no

ansatte
Rune Haug

Drammen

rune@kontorland.no

ansatte
Tommy Halvorsen

Drammen

tommy@kontorland.no

ansatte
Tom Einar Lund

Drammen

tom@kontorland.no

ansatte
Torunn Haftun

Drammen

torunn@kontorland.no

ansatte
Turid Hilsen

Drammen

turid@kontorland.no

ansatte
Filip Andreas Johnsen

Drammen

filip@kontorland.no

ansatte
Steinar Olsen

Drammen

steinar@kontorland.no

ansatte
Steffen Askim

Drammen

steffen@kontorland.no

ansatte
Åsmund Gravdal

Drammen

aasmund@kontorland.no

ansatte
Audun Johnsen

Kongsberg

audun@kontorland.no

ansatte
Anders Embergsrud

Kongsberg

anderse@kontorland.no

ansatte
Lasse Rekkavik

Kongsberg

lasse@kontorland.no

ansatte
Arnold Gonczlik

Kongsberg

arnold@kontorland.no

ansatte
Terje Flågan

Kongsberg

terje@kontorland.no

ansatte
Tommy Langehaug Rukke

Kongsberg

tommyr@kontorland.no

ansatte
Leif Overn

Asker / Bærum

leif@kontorland.no

ansatte
Ståle Eggum

Asker / Bærum

stale@kontorland.no

ansatte
Herman Mo

Asker / Bærum

herman@kontorland.no

ansatte
Lars Thonhaugen Røraas

Kongsberg

lars@kontorland.no

ansatte
Fredrik Magnussen

Asker / Bærum

fredrik@kontorland.no

ansatte
Daniel Nguyen

Asker / Bærum

daniel.n@kontorland.no

ansatte
Yngvar Thorsby

Asker / Bærum

yngvar@kontorland.no

ansatte
Thore L. Grutle

Haugesund

thore@kontorland.no

ansatte
William Thorsen

Haugesund

william@kontorland.no

ansatte
Daniel Skogen

Oslo

daniel@kontorland.no

ansatte
Jan Egil Sundt

Oslo

jan@kontorland.no

ansatte
Olav Kleven

Oslo

olav@kontorland.no

ansatte
Bjørnar Isaksen

Drammen

bjornar@kontorland.no

ansatte
Erik Godard

Drammen

erik@kontorland.no

ansatte
Håvard Havdal

Drammen

haavard@kontorland.no

ansatte
Thor Nygård

Drammen

thor@kontorland.no

ansatte
Andreas Aasheim

Drammen

andreas@kontorland.no

ansatte
Martin Langum Sandhaug

Drammen

martins@kontorland.no

ansatte
Martin Rustad

Drammen

martinr@kontorland.no

ansatte
Øystein Rustad

Drammen

oystein@kontorland.no

ansatte
Andreas Janzen

Drammen

andreas.j@kontorland.no

ansatte
Tor Arne N. Borgersen

Drammen

tor.arne@kontorland.no

ansatte
Vetle Leversby

Asker / Bærum

vetle@kontorland.no

×